Pretekli konec tedna je rdeče-belim nogometašem nogometne šole prinesel dve zmagi in poraz. Že v četrtek so se treh točk veselili starejši dečki, ki so s 0:5 slavili pri ptujski Dravi. Mladinci in kadeti so v okviru 7. kroga gostovali pri vrstnikih Radomelj, mladinci so priznali premoč mlinarjem z 0:2, medtem so se kadeti veselili zmage z 1:2.

1.SML

Zasedba Simona Vidoviča je v Radomljah še drugič v prvenstvu priznala premoč nasprotnikom, za tri točke Radomljanov je z dvema zadetkoma poskrbel Anel Zulić, ki je Jana Petka premagal po enkrat v vsakem polčasu.

Kalcer Radomlje : Nova KBM Aluminij 2:0

Strelca: 1:0 Zulić 17`, 2:0 Zulić 56`

Kalcer Radomlje: Mesarić, Žunec (70` Brvar), Purkart, Čosić, Zulić, Rovšek (63` Duraković), Andjelić (79` Janušić), Ščira, Jerin (83` Stojnić), Štorman, Melenšek (58` Davidović). Trener: Erik Merdanović.

Nova KBM Aluminij: Petek, Jovanović, Hempt, Simonič, Lorbek (83` Cugmas), Franci (67` Colnarič), Škerget (86` Zorec), Dukarić (79` Mihalič Rader), Schaubach, Škoflek, Rahle (46` Macanović). Trener: Simon Vidovič.

Rumeni kartoni: Andjelić, Purkart.

1.SKL

Varovanci Primoža Goršeta so proti Radomljanom vpisali še drugo prvenstveno zmago, tekmo so sicer boljše odprli gostitelji, ki so povedli po dobre pol ure igre, ko je Aneja Zupana premagal Luka Pasutto. Drugi del je pripadel rdeče-beli, ti so najprej rezultat poravnali na krilih Tima Metličarja Frica, ki je zadel v 54. minuti. Za popolni preobrat pa je poskrbel Dario Letonja, ki je zadel v 67. minuti.

Kalcer Radomlje : Nova KBM Aluminij 1:2 (1:0)

Strelci: 1:0 Pasutto 32`, 1:1 Metličar Fric 54`, 1:2 Letonja 67`

Kalcer Radomlje: Ločnikar, Kmetič (70` Ljubičić), Stojanov, Volčanšek, Pantić, Marsel, Milojević (74` Cizej Miskić), Raztresen, Muminović (60` Meranović), Jahić (59` Hasanić), Pasutto (70` Samec). Trener: Dragan Čadlikovski.

Nova KBM Aluminij: Zupan, Schaubach, Letonja, Gajšek, Strelec, Metličar Fric, Mesarič (60` Bek), Hamler, Grbavac (46` Kosar), Košat (46` Kraner (86` Kotnik)), Kotnik. Trener: Primož Gorše.

Rumeni kartoni: Psutto, Samec, Milojević; Metličar Fric, Kotnik.

Mladince in kadete prihodnji prvenstveni obračun čaka v soboto 24. septembra, ko bodo v zaostalem srečanju 6. kroga gostili vrstnike Gorice. Kadetsko srečanje bo odigrano ob 14:00 uri, mladinsko pa se bo pričelo ob 16:00 uri.

Liga U15 vzhod

Varovanci Andraža Mlakarja so na ptujskem mestnem stadionu zanesljivo vknjižili vse tri točke. V 16. minuti je mrežo gostiteljev iz najstrožje kazni načel Tai Luka Modrić. V 36. minuti srečanja je Gal Premzl povišal vodstvo. V drugem polčasu so rdeče-beli še trikrat zatresli mrežo gostiteljev, dvakrat se je med strelce vpisal Maričić Jaša, svoj drugi zadetek pa je na srečanju dosegel še Tai Luka Modrić.

Drava Ptuj : Aluminij 0:5

Strelci: 0:1 Modrič 16`, 0:2 Premzl 36`, 0:3 Maričić 59`, 0:4 Modrić 64`, 0:5 Maričič 77`

Drav Ptuj: Ornik, Meško (76` Petek), Krašna, Polanec (34` Novak), Pekmezović, Vrbnjak (63` Dulić), Jančič, Sitar, Kacjan (56` Pongrac), Šilak (63` Stajnko), Ber. Trener: Matej Nemec.

Aluminij: List, Ali (64` Kovačević), Dovečar, Premzl, Krašovec, Pukl (41` Maričić), Petek, Verlič (68` Škerget), Modrič (76` Pesek), Rahle, Teršek (68` Dušej). Trener: Andraž Mlinar.

Rumeni kartoni: Sitar, Kacjan, Krašna.

Naslednjo prvenstveno tekmo bodo starejši dečki odigrali v soboto 17. septembra, ko bodo ob 11:00 uri v kidričevskem športnem parku gostili ekipo Roho VBO.