fbpx

Aktualno

AKTUALNE NOVICE

OBVESTILO

Prihodnji teden so na našem območju šolske počitnice zato je športna dvorana v Kidričevem zaprta, prav tako pa se izteka  mesec februar, kar pomeni da vse selekcije pričnejo z treningi znotraj športnega parka NK ALUMINIJ. Iz dosedanjih izkušenj predvidevam da bo odsotnost večja zato staršem predlagam da že v naprej obvestite trenerje o morebitnih odsotnostih od treningov da si le ti ne bi planirali tekem in turnirjev. Vsekakor bodo treningi, kljub odsotnostim, na stadionu potekali nemoteno in v skladu z tedenskim planom ki bo pravočasno objavljen. Ker pa nam nihče ne more zagotoviti ugodnih vremenskih razmer v mesecu marcu imamo z upravljalci dvorane dogovorjeno da lahko treninge, če bo to potrebno, tudi v bodoče izvajamo v dvorani.

 

OBVESTILO – KLUBSKA PISARNA

Klubska pisarna ODPRTA vsak dan.

Prosim da me pred prihodom pokličete ali pošljete mail.

TONI PERNAT ; 051-310-626

e-mail: nkaluminij@telemach.net  ali  toni.pernat62@gmail.com

 

 

 

 

 

  

PODRSAJ PO TABELI >>>

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM
PONEDELJEK 19.02.2024TOREK 20.02.2024SREDA 21.02.2024ČETRTEK 22.02.2024PETEK 23.02.2024SOBOTA 24.02.2024NEDELJA 25.02.2024
DEŽURNIPERNAT T.DONČEC G.PERNAT T.PERNAT T.PERNAT T.PERNAT T.PERNAT T.
ČLANI 1. LIGA TELEMACH 16:5022.krog RADOMLJE : ALUMINIJ Ob 17.30 uri11:0011:0016:5023.krog ALUMINIJ : OLIMPIJA Ob 17:30 uri10:00
Mladina U-18/19 1. SML 18:15 (1/2 UT)19:30 (1/2 UT)16:30 (1/2 UT)15:30 (1/2 UT)9:30 (UT)19.krog ALUMINIJ : TABOR Ob 14:00 uri Zbor: 12:45
Kadeti U-16/17 1. SKL 16:30 (1/2 UT)19:30 (1/2 UT)16:30 (1/2 UT)18:15 (1/2 UT)16.krog DOMŽALE : ALUMINIJ Ob 11:00 uri Odhod: 8:15
St. dečki U-15 1.liga U-15 16:30 (1/2 UT)19:30 (pomožno 2)16:30 (1/2 UT)18:15 (1/2 UT)16.krog DOMŽALE : ALUMINIJ Ob 13:00 uri Odhod: 8:15
St.dečki U14 Liga U-15 MNZ Ptuj 18:15 (1/2 UT)17:30 (pomožno 2)MURA : ALUMINIJ Ob 19:00 uri Zbor: 18:00 v Murski Soboti18:15 (pomožno 2)ZTE (H) : ALUMINIJ Ob 13:00 uri Odhod: ???
Ml.dečki U-13 Liga U-13 MNZ Ptuj16:30 (mala UT)REG.CENTER MNZ KIDRIČEVO Rumeni in beli 16:30 - 19:30 18:15 (pomožno 2)16:30 (1/2 UT)ZTE (H) : ALUMINIJ Ob 11:00 uri Odhod: ???Turnir U-13 BENEDIKT Info-trener
Ml .dečki U-12 Liga U-13 MNZ Ptuj 16:30 (pomožno 2)REG.CENTER MNZ KIDRIČEVO Rumeni in beli 16:30 - 19:30 17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO16:30 (pomožno 2)MB TABOR : ALUMINIJ Ob 10:30 uri Zbor: 9:45 v Mariboru
St.cicibani U-11 Liga U-11 MNZ Ptuj17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30 (mala UT)BISTRICA : ALUMINIJ Info-trenerALUMINIJ : FRAM Ob 12:00 uri Zbor: 11:15
Ml. cicibani U-10 Liga U-11 MNZ Ptuj17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO16:30 (pomožno 2)17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO
Ml.cicibani U-9 Liga U-9 MNZ Ptuj 16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO
Ml.cicibani U-7/8 16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO
ŽNK ALUMINIJ DU 11 16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO
ŽNK ALUMINIJ DU 13 16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO Turnir DU-13 LJUTOMER Info-trener
ŽNK ALUMINIJ DU 15 18:15 (pomožno 2)17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO18:15 (1/2 UT) 18:15 (mala UT)
ŽNK ALUMINIJ DU 17 18:15 (pomožno 2)17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO18:15 (1/2 UT) 18:15 (mala UT)POBIRANJE ŽOG Zbor: 16:45ALUMINIJ : TRBOVLJE Ob 10:00 uri Zbor: 9:00
OSTALI 20:00 NK APAČE20:00 NK APAČE20:00 NK APAČE