fbpx
  1. V Poreču uvodoma remi proti Madžarom
  2. Karlo Plantak okrepil zvezno vrsto rdeče-belih
  3. Tretji teden priprav, selitev v Poreč
  4. David Nwolokor zaostril konkurenco na vratih rdeče-belih
  5. Robert Pušaver zapušča rdeče-bele

Aktualno

AKTUALNE NOVICE

OBVESTILO – KLUBSKA PRODAJALNA

Odprto v petek, 28.01.2022 od 18:00 do 19:00 ure

Prodaja preko interneta poteka nemoteno.

DRAGO OZMEC ; Telefon 031-304-860

 

OBVESTILO – KLUBSKA PISARNA

Odprto VSAK DAN. Prosim da me pred prihodom pokličete.

TONI PERNAT ; 051-310-626

e-mail: nkaluminij@telemach.net  ali  toni.pernat62@gmail.com

  

TRENERSKI KADER ZA TEKMOVALNO SEZONO 2019/2020

DIREKTOR NOGOMETNEGA KLUBA ALUMINIJ
– BORUT ARLIČ ; 041-720-893 ; borut.arlic@nkaluminij.net

VODJA NOGOMETNE ŠOLE NK ALUMINIJ
– MLADEN DABANOVIČ ; 031-789-880 ; mladen.dabanovic@hotmail.com

MLADINA U-18/ U-19
– ROBERT PEVNIK ;  041-724-777 ; Pomočnik: MARIO LUCAS HORVAT

KADETI U-16/U-17
– SIMON VIDOVIČ ;  031-244-087 ; Pomočnik: GREGOR DONČEC ; 051-384-109

STAREJŠI DEČKI U-15
– MARKO NEŠIČ ; 041-889-922 ; Pomočnik: ROK LETONJA ; 031-569-457

STAREJŠI DEČKI U-14
– DEJAN VERKO ; 031-627-141 ; Pomočnik: ROK LETONJA ; 031-569-457

MLAJŠI DEČKI U-13
– MATEJ ČERIČ ; 041-638-564

MLAJŠI DEČKI U-12
– MATEJ ČERIČ ; 041-638-564

STAREJŠI CICIBANI U-11
– ALJOŠA FRUK ; 031-524-882

STAREJŠI CICIBANI U-10
– DRAGO OZMEC ; 031-304-860

MLAJŠI CICIBANI U-9
– JAMBRIŠKO SEBASTJAN ; 041-463-469

MLAJŠI CICIBANI U-7/8
– ROK BEČAJ ; 031-514-483 ; rok.becaj91@gmail.com

TRENER VRATARJEV – mlajše selekcije
– NENAD ŠEŠO ; 031-376-096 ; seso@agis-zavore.si

SEKRETAR NOGOMETNE ŠOLE
– TONI PERNAT ; 051-310-626
e-mail: nkaluminij@telemach.net
e-mail: toni.pernat62@gmail.com

PODRSAJ PO TABELI >>>

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM
PONEDELJEK 24.01.2022TOREK 25.01.2022SREDA 26.01.2022ČETRTEK 27.01.2022PETEK 28.01.2022SOBOTA 29.01.2022NEDELJA 30.01.2022
DEŽURNIDONČEC G.VERKO D.SIMON V.ČERIČ M.VERKO D.PERNAT T.PERNAT T.
ČLANI P L T S
Mladina U-19 15:30DRAVINJA : ALUMINIJ Ob 18:00 uri Zbor: 16:45 v Slov. Konjicah15:3015:3015:30ALUMINIJ : ZREČE Ob 10:00 uri Zbor: 8:45
Kadeti U-17 19:0017:1519:0017:1517:15ALUMINIJ : ŠAMPION Ob 15:00 uri Zbor: 13:45
St. dečki U-15 17:1519:0017:1519:00ILIRIJA Ljubljana : ALUMINIJ Informacije pri trenerju !
St.dečki U14 MNZ (liga U-15) 17:1519:0017:1519:00
Ml.dečki U-13 (liga U-15)Zaradi slabega vremena, prestavljeno na sredo!17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO18:15 mala UT16.30 mala UTRADENCI : ALUMINIJ Ob 14:00 uri Zbor: 13:15 v Radencih
Ml .dečki U-12 (liga U-13) Tekmovalno ime APAČE-ALUMINIJZaradi slabefa vremena, prestavljeno na sredo!16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:30 mala UT18:15 mala UTMURA : ALUMINIJ Ob 10:30 uri Zbor: 9:45 v Murski Soboti
St.cicibani U-11 (liga U-11 "A" in liga U-13)17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVOALUMINIJ : SLOVAN Ob 12:00 uri Zbor: 11:30
Ml. cicibani U-10 (liga U-11 "B") 17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVOALUMINIJ : SLOVAM Ob 13:30 uri Zbor: 13:00
Ml.cicibani U-9 (liga U-9) 17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVODvorana KIDRIČEVO od 8:30 do 13:00 ure
Ml.cicibani U-7/8 (liga U-9) Tekmovalno ime LOVRENC-ALUMINIJ16:00-17:30 Dvorana LOVRENC16:00-17:30 Dvorana LOVRENC16:00-17:30 Dvorana LOVRENCDvorana KIDRIČEVO od 13:30 do 18:00 ure
VRATARJI 15:30 MLADINA 16:30 U-12 17:15 U-14 U-1517:15 KADETI17:15 U-14 U-15 19:00 KADETI15:30 MLADINA 16:30 U-13 17:15 KADETI16:00 U-9 U-10 17:30 U-11
OSTALI