fbpx

Aktualno

AKTUALNE NOVICE

OPOZORILO VSEM IGRALCEM IN TRENERJEM NŠ – VELJA ŠE EN TEDEN !

Zaradi slabe vremenske napovedi in nasprotujočim se podatkom o vremenu prihodnji teden, Vas opozarjam da lahko pride do zamenjav treningov ali lokacij treningov posameznih selekcij. Treningov ne želimo odpovedovati zato bomo, tako prihodnji teden kakor tudi vse tedne v prihodnosti, rešitve iskali v spremembi lokacij ali časovnih terminov (če bo to potrebno). Predlagam, da si vsak dan, vsekakor pa pred odhodom od doma, ogledate objave v tedenskem planu.

Toni Pernat, sekretar

 

OBVESTILO – KLUBSKA PISARNA

Odprto VSAK DAN.

Prosim da me pred prihodom pokličete ali pošljete mail.

TONI PERNAT ; 051-310-626

e-mail: nkaluminij@telemach.net  ali  toni.pernat62@gmail.com

 

OBVESTILO – KLUBSKA PRODAJALNA

Nakup možen samo preko spleta !

Za informacije pokličite: DRAGO OZMEC ; Telefon 031-304-860

 

  

PODRSAJ PO TABELI >>>

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM
PONEDELJEK 06.02.2023TOREK 07.02.2023SREDA 08.02.2023ČETRTEK 09.02.2023PETEK 10.02.2023SOBOTA 11.02.2023NEDELJA 12.02.2023
DEŽURNIVERKO D.MLAKAR A.ČERIČ M.DONČEC G.ČERIČ M.PERNAT T.PERNAT T.
ČLANI 2. SNL 11:009:15 15:309:15 15:30 11:0011:00ALUMINIJ : ILIRIJA Ob 13:00 uri Zbor:11:30
Mladina U-19 1. SML 16.15ALUMINIJ : CIRKULANE Ob 17:30 uri Zbor: 16:159:0018:0016:15ALUMINIJ : VIDEM Ob 10:30 uri Zbor: 9:15
Kadeti U-17 1. SKL 16.1519:00ROGAŠKA : ALUMINIJ Ob 14:00 uri Zbor: 12:4516:1516.15ALUMINIJ : BISTRICA Ob 15:30 uri Zbor: 14:15
St. dečki U-15 VZHOD 18:0019:0011:0016:1518:00RADOMLJE : ALUMINIJ Ob ??? uri Zbor: ??? v Radomljah
St.dečki U14 Liga U-15 MNZ Ptuj 18:0016.30 (mala UT)16:30 (mala UT)18:00MB TABOR : ALUMINIJ Ob 15:00 uri Zbor: 14:00 v Mariboru
Ml.dečki U-13 Liga U-15 MNZ Ptuj APAČE-ALU. 17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVOALUMINIJ : CELJE Ob 17:30 uri Zbor: 16:4517:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO18:15 (mala UT)VARTEKS : ALUMINIJ Info-trener
Ml .dečki U-12 Liga U-13 MNZ Ptuj 17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVOMARIBOR : ALUMINIJ Info-trener16:30 (mala UT)16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVOVARTEKS : ALUMINIJ Info-trener
St.cicibani U-11 Liga U-11 in Liga U-13 MNZ Ptuj 16:00-17.30 Dvorana KIDRIČEVO17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVOVARTEKS : ALUMINIJ Info-trener
Ml. cicibani U-10 Liga U-11 MNZ Ptuj17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30-19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30-19:00 Dvorana KIDRIEČEVO
Ml.cicibani U-9 Liga U-9 MNZ Ptuj 16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO
Ml.cicibani U-7/8 Liga U-9 MNZ Ptuj LOVRENC ALU. 16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00-17:30 Dvorana KIDRIČEVO
Ž N K PODRAVJE 19:00-20:30 Dvorana KIDRIČEVOSLOVENIJA : MADŽARSKA Info-trenerTurnir DUPLEK Info-trener
OSTALI