Aktualno

AKTUALNE NOVICE

OBVESTILO – KLUBSKA TRGOVINA

TOREK, 18. 02. 2020 od 18:00 do 19:00 ure

ČETRTEK, 20. 02. 2020 od 18:00 do 19:00 ure

Informacije: DRAGO OZMEC ; 031-304-860

 

OBVESTILO – KLUBSKA PISARNA

Klubska pisarna je odprta v sredo, 19.02.2020 od 15:30 do 18:00 ure.

Informacije: TONI PERNAT ; 051-310-626

  

TRENERSKI KADER ZA TEKMOVALNO SEZONO 2019/2020

DIREKTOR NOGOMETNEGA KLUBA ALUMINIJ
– BORUT ARLIČ ; 041-720-893 ; borut.arlic@nkaluminij.net

VODJA NOGOMETNE ŠOLE NK ALUMINIJ
– MLADEN DABANOVIČ ; 031-789-880 ; mladen.dabanovic@hotmail.com

MLADINA U-18/ U-19
– BOJAN FLIS ; 041-537-990 ; flis.bojan@siol.net

KADETI U-16/U-17
– PRIMOŽ GORŠE ; 041-258-559 ; gorse76@gmail.com

STAREJŠI DEČKI U-15
– DAMJAN METLIČAR ; 041-327-054 ; damjan.metlicar@gmail.com

STAREJŠI DEČKI U-14
– MARKO NEŠIĆ ; 041-889-922 ; marko.nesic@gmail.com
Pomočnik: IZTOK FRIDL ; 041-261-872 ; fridzo.70@gmail.com

MLAJŠI DEČKI U-13
– DENIS KOUTER ; 051-389-109 ; deniskouter@gmail.com

MLAJŠI DEČKI U-12
– GORAZD ČERNILA ; 041-921-516 ; gorazd.cernila@quest.arnes.si
Pomočnik: ROK LETONJA ; 031-569-457 ; rok.letonja@gmail.com

STAREJŠI CICIBANI U-11
– MATEJ ČERIČ ; 041-638-564 ; matej.ceric@gmail.com

STAREJŠI CICIBANI U-10
– ALJOŠA FRUK ; 031-524-882 ; fruk.aljosa@gmail.com

MLAJŠI CICIBANI U-9
– ALJOŠA FRUK ; 031-524-882 ; fruk.aljosa@gmail.com

MLAJŠI CICIBANI U-7/8
– ROK BEČAJ ; 031-514-483 ; rok.becaj91@gmail.com

TRENER VRATARJEV – mlajše selekcije
– NENAD ŠEŠO ; 031-376-096 ; seso@agis-zavore.si

SEKRETAR NOGOMETNE ŠOLE
– TONI PERNAT ; 051-310-626
e-mail: nkaluminij@telemach.net
e-mail: toni.pernat62@gmail.com

PODRSAJ PO TABELI >>>

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM
TOREK 18.02.2020SREDA 19.02.2020ČETRTEK 20.02.2020PETEK 21.02.2020SOBOTA 22.02.2020NEDELJA 23.02.2020PONEDELJEK 24.02.2020
DEŽURNIDONČECPERNATPERNATPERNATPERNATLESKOVARPERNAT
ČLANI9:3010:0011:0016:00CELJE : ALUMINIJ Ob 16:00 uri Odhod: 13:45 15:30
Mladina U-19 16:00 mala UT16:0017:309:30ALUMINIJ : MB TABOR Ob 11:00 uri Zbor: 10:00 16:00
Kadeti U-17 19:3016:0016:00UMAGUMAGUMAG
St. dečki U-1516:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO17:4516:0016:00ALUMINIJ : AC LINDEN (A) Ob 11:30 uri Zbor: 10:30 17:45
St.dečki U14 MNZ (liga U-15) 17:45ALUMINIJ : JARENINA Ob 17:45 uri Zbor: 16:45 16:0016:00
Ml.dečki U-13 (liga U-13) Regijski center MNZ PTUJ U-13 ; BELI KIDRIČEVO Ob 17:45 uri 16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO19:00 - 20:30 Telovadnica CIRKOVCE17:45
Ml .dečki U-12 (liga U-13) Regijski center MNZ PTUJ U-12 ; BELI Ob 16:15 uri 16:30 stadion - mala UT16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVORUDAR VELENJE : ALUMINIJ Ob 10:30 uri Zbor: 9:45 19:00 - 20:30 Telovadnica CIRKOVCE
St.cicibani U-11 LOVRENC ALUMINIJ (liga U-11) 17:30 - 19:00 Telovadnica CIRKOVCE17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVOLENART : ALUMINIJ Ob 16:30 uri Zbor: 16:0016:30 stadion - mala UTTURNIR U-11 BUMBAR CUP - VARAŽDIN Info: trener
St.cicibani U-10 (liga U-11)17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVOTurnir U-10 GLEISDORF (A) Ob 8:00 uri 1.tekma: 8:22 17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO
Ml.cicibani U-9 (liga U-9) 17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVOTurnir U-9 GLEISDORF (A) Ob 14:30 uri 1.tekma: 15:14 17:30 - 19:00 Dvorana KIDRIČEVO
Ml.cicibani U-7/8 Tekmovalno ime APAČE ALUMINIJ 16:00 - 17:30 Telovadnica CIRKOVCE16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO16:00 - 17:30 Dvorana KIDRIČEVO
VRATARJI 17:30 U-1117:45 U-14 U-15 16:00 U-1316:00 U-1219:00 U-12
OSTALI MNZ CENTER - BELI 16:30 - 19:30 UT + 2 garderobi 19:30 - GEREČJA VAS 19:30 - VIDEM19:30 - VIDEM19:30 SKORBA : CIRKULANE19:30 - GEREČJA VAS 19:30 - VIDEM