Z gostovanjem pri Mojstrovini Bistrici se je končal jesenski del prvenstva za selekciji kadetov in starejših dečkov. V zadnjem jesenskem krogu sta obe selekciji rdeče-belih vknjižili zmago, kadeti so se veselili z 1:2, medtem ko so starejši dečki slavili z 1:3.

U17

Srečanje so boljše začeli gostitelji, ki so povedli v 14. minuti, ko je Miho Mlakarja ugnal Arnel Kuntner Taraj, kar je bil tudi edini zadetek v prvem delu. V drugem delu so varovanci Damirja Jurenca uprizorili popoln preobrat, najprej je v 64. minuti Leo Janžekovič poskrbel za izenačenje. Le dve minuti zatem pa so rdeče-beli povedli, ko je zmagoviti zadetek dosegel Nej Mlinarič.

Mojstrovina Bistrica : Aluminij 1:2 (1:0)

Strelci: 1:0 Kuntner Tara 14`, 1:1 Janžekovič 64`, 1:2 Mlinarič 66`

Aluminij: Mlakar, Čuček, Pečnik (70` Javšnik), Mlinarič, Janžekovič, Delić, Emeršič (89` Govedič), Ornik, Selinšek, Veber (62` Polanec), Solero. Trener: Damir Jurenec.

Rumeni kartoni: Ornik, Mlinarič, Solero, Janžekovič.

U15

Srečanje starejših dečkov so boljše začeli rdeče-beli, ki so povedli v 19. minuti, ko je edini zadetek v prvem delu dosegel Tai Fištravec. V 48. minuti srečanja so Bistričani rezultat poravnali, ko je Tilna Žitnika ugnal Erazem Tisnikar. A sledil je izjemen odgovor rdeče-belih, ti so najprej le štiri minute zatem rezultat ponovno obrnili v svojo korist, ko je zadel Tian Farazin, le minuto zatem je končni rezultat postavil Marko Paučinac.

Mojstrovina Bistrica : Aluminij 1:3 (0:1)

Strelci: 0:1 Fištravec 19`, 1:1 Tisnikar 48`, 1:2 Farazin 52`, 1:3 Paučinac 53`

Aluminij: Žitnik, Kaisersberger, Podgoršek, Jurić, Golob, Fištravec, Paučinac (70` Marić), Farazin, Podlogar, Florjanič (74` Nežić), Jesenko. Trener: Aljaž Jager.

Na združeni lestvici bodo rdeče-beli prezimili na osmem mestu, obe selekciji skupaj sta vknjižili 36 točk. Prvenstvo se bo nadaljevalo predvidoma 21. februarja 2026, ko bodo rdeče-beli doma gostili vrstnike Tinex Šenčurja.