Rdeče-bele v 8.krogu Prve Lige Telekom Slovenije čaka nova domača preizkušnja, v kidričevski športni
park prihaja Mura.

Na zelenici športnega parka v Kidričevem se bosta v soboto ob 20.15 uri pomerili dve ekipi, ki v
letošnji sezoni še ne poznata poraza. Rdeče-beli se v tekmo proti črno-belim podajajo po
ponedeljkovem remiju proti Domžalam, s katerim so se ponovno zavihteli na vrh prvenstvene lestvice
in imajo pred Muro, ki ima tekmo manj, tri točke prednosti.

V lanski sezoni rdeče-belim v štirih poskusih ni uspelo premagati Mure, na kidričevski zelenici so bili
Muraši boljši z 0:2 in 0:1. Slabega niza iz lanske sezone se zavedajo tudi igralci, a Aljaž Ploj pred
srečanjem s črno-belimi poudarja, da celotna ekipa verjame, da lahko v sobotnem večeru po štirih
zaporednih porazih rdeče-beli pridejo do pozitivnega rezultata. »Vsako tekmo gremo na zmago, tudi
tokrat ne bo nič drugače. Za Muro vemo, da gre za zahtevnega nasprotnika, zelo neugodnega. V
lanski sezoni jih nismo mogli premagati, toda upamo oziroma verjamemo, da lahko letos proti njim
iztržimo točke.«

Enaindvajsetletni levi bočni branilec, ki prav danes praznuje svoj 21.rojstni dan, je proti Domžalam
prvič v letošnji sezoni v Prvi Ligi Telekom Slovenije pričel srečanje ter na igrišču preživel 74 minut. Kot
poudarja Aljaž, daje na vsakem treningu vse od sebe. »Ali bom igral je trenerjeva odločitev. Jaz na
vsakem treningu dam vse od sebe, tako, da bomo videli, če bo trener name računal tudi tokrat, če bo,
bom tako kot proti Domžalam poskušal čim bolj pomagati ekipi na terenu.«

Ker za sobotni obračun rdeče-belih z Muro vlada precejšnje zanimanje, smo za vas pripravili
tudi fizično v predprodaji, ki bo potekala v petek, 30. avgusta 2019, od 16:00 do 18:00 ure na blagajni
v športnem parku Kidričevo. Prav tako pa si bo mogoče vstopnico zagotoviti tudi v nedeljo pred