Varovanci Tina Kuzme so včeraj v 6. krogu po preobratu doživeli poraz proti ravenskemu Fužinarju.
Srečanje v Črni na Koroškem so boljše začeli rdeče-beli, ki so povedli v 20. minuti, ko je v polno meril Lukas Čeh. Gostitelji so le enajst minut zatem uspeli rezultat poravnali, ko je Jure Ajhmajerja ugnal Leon Plišo. Tik pred koncem prvega polčasa je s svojim drugim zadetkom rdeče-bele ponovno popeljal Lukas Čeh, ki je uspešno realiziral najstrožjo kazen. V deseti minuti nadaljevanja je za novo izenačenje poskrbel Leon Plišo. Sledil je nov odgovor Lukasa Čeha, ki je v 62. minuti s svojim tretjim zadetkom na srečanju, še tretjič povedel rdeče-bele v vodstvo. Končnica srečanja je povsem pripadla gostiteljem, ti so najprej rezultat poravnali v 83. minuti, ko je v polno meril Noel Stajnko Knez. Le dve minuti zatem so gostitelji popolnoma obrnili rezultat v svojo korist, ko je za zmago Korošcev v polno meril Anej Rizmal.
Fužinar Ravne : Aluminij Energija plus 4:3 (1:2)
Strelci: 0:1 Čeh 20`, 1:1 Plišo 31`, 1:2 Čeh 42-11m, 2:2 Plišo 55`, 2:3 Čeh 62`, 3:3 Knez 83`, 4:3 Rizmal 85`
Aluminij Energija plus: Ajhmajer, Lipavšek, Koren V., Boršič, Špička (53` Brumen), Dovečar, Drevenšek (65` Rahle), Čeh, Marinkovič Borovnik, Modrić, Koren N. L..Trener: Tin Kuzma.
Rumeni kartoni: Špička, Koren, Modrić.
V naslednjem 7. krogu EON NEXTGEN LIGE bodo rdeče-beli, v soboto, 20. septembra, ob 16.00 gostili Vinakoper Jadran Dekane.