V preteklem vikendu so bile na delu vse selekcije, ki nastopajo pod okriljem NZS, mladinci in kadeti so remizirali proti vrstnikom Celja, starejši dečki slavili proti velenjskemu Rudarju s kar 0:7.

1.SML

Mladinci so pod vodstvom Luke Gobca, vknjižili novo prvenstveno točko. Rdeče-beli so boljše vstopili v srečanje proti Celjanom in povedli v 17. minuti, ko je za vodstvo poskrbel Rok Schaubach. Gostje so rezultat izenačili v 25. minuti, ko je Nejca Peska premagal Domen Justinek. Vse do konca srečanja se rezultat več ni spremenil.

Nova KBM Aluminij : Celje 1:1 (1:1)

Strelca: 1:0 Schaubach 17`, 1:1 Justinek 25`

Nova KBM Aluminij: Pesek, Jovanović, Vidovič, Schaubach, Kmetec (89` Hren), Medved, Cesar (85` Šebalj), Privošnik, Rahle (76` Demiri), Lorbek, Kozajk (63` Dvoršak). Trener: Luka Gobec.

Celje: Kolar, Satler, Sitar, Kantužar, Kujović (77` Štravs), Panić (74` Koprivc), Dodig, Klašnja, Justinek (66` Kahvedžič), Milić, Ajhmajer. Trener: Erik Kržišnik.

Rumeni kartoni: Jovanović, Kmetec, Privošnik; Satler, Dodig.

Rdeče-bele naslednji prvenstveni obračun čaka v nedeljo 24. aprila, ko bodo ob 13.00 uri, gostovali pri Muri. Srečanje bo odigrano v Radencih.

1.SKL

V kadetskem srečanju med rdeče-belimi in grofi, so srečanje boljše pričeli gostje, ki so povedli v 24. minuti, ko je v polno meril Tian Kujović. Rezultat je v 45. minuti poravnal Luka Pučnik, ki je Jakoba Kobala premagal iz najstrožje kazni, ter s tem postavil tudi končni rezultat srečanja.

Nova KBM Aluminij : Celje 1:1 (0:1)

Strelca: 0:1 Kujović 24`, 1:1 Pučnik 45`-11m

Nova KBM Aluminij: Petek, Colnarič (51` Štante), Pučnik, Šega (70` Galić), Macanović (70` Hamler), Cugmas, Škerget, Zorec (69` Košat), Dukarić, Hempt, Mesarič. Trener: Simon Vidovič.

Celje: Kobal, Stojinović, Ilinčić, Čančar (71` Šarlah), Mlakar (66` Pogačnik), Turinek, Jevšenak, Kujović, Džumhur, Kahvedžić, Mačak. Trener:           Marko Gobec.

Rumena kartona: Dukarić, Macanović

Liga U15 vzhod:

Varovanci Andraža Mlakarja so v Velenju dodobra napolnili mrežo domačega Rudarja, saj so v polno merili kar sedemkrat. Kar trikrat je v polno meril prvi strelec ekipi Staš Kraner, ki ima sedaj na lestvici strelcev skupaj že trinajst zadetkov. Dvakrat je v polno meril drugi strelec ekipe Mitja Kotnik, ki je tako skupaj dosegel že devet zadetkov. Po enkrat sta se med strelce vpisala Jaka Nejc Gobec in Anej Veber.

Rudar Velenje : Aluminij 0:7

Strelci: 0:1 Kraner 18`, 0:2 Gobec 31`, 0:3 Kraner 36`, 0:4 Kotnik 41`, 0:5 Veber 47`, 0:6 Kotnik 51`, 0:7 Kraner 62`

Rudar Velenje: Janković (44` Mavher), Ibrahimović, Svitlica, Mrkonjić (53` Potočnik), Husejnović, Pek, Mežnar (17` Sulejmanović), Vladušić (53` Stevančević), Drobež, Bernjak (44` Kos), Zorko Kotnik. Trener: Franci Oblak.

Aluminij: List, Kraner, Veber, Gajšek, Kotnik (53` Modrič), Medved (50` Lenart), Gobec (44` Skrbiš), Tomasović (53` Vodan), Drevenšek, Zemljič (53` Repnik), Strelec. Trener: Andraž Mlakar.

Rumeni kartoni: /

Rdeče-bele naslednja prvenstvena preizkušnja čaka šele v soboto 7. maja, ko bodo v kidričevskem športnem parku gostili vrstnike Mure.