Če je bil pretekli vikend za nogometno šolo perfekten, je v tem vikendu podmladek rdeče-belih, ki tekmuje pod okriljem Nogometne zveze Slovenije vpisal vse tri možne rezultate. Mladinci so na zahtevnem gostovanju pri Domžalah remizirali, medtem ko so kadeti domžalskim vrstnikom priznali premoč. Starejši dečki so na gostovanju pri Kety Emmi & Impol Bistrici vpisali še sedmo prvenstveno zmago in zadržali odlično tretje mesto na prvenstveni lestvici.

1.SML

Varovanci Simona Vidoviča se iz enega izmed najzahtevnejših gostovanj v 1. slovenski nogometni ligi vračajo z novo prvenstveno točko. V srečanju proti Domžalčanom sta obe mreži mirovali, rdeče-beli pa so vpisali še tretji prvenstveni remi, s katerim se držijo na petem mestu prvenstvene lestvice.

Domžale : Nova KBM Aluminij 0:0

Domžale: Strajnar, Barišič, Švigelj, Belinc, Rajter Krebs, Ficko, Turudija, Brumec (60` Bandur), Tatarević (78` Guberac), Lekše (64` Banjac), Bukovec (67` Kopunović). Trener: Darko Birjukov.

Nova KBM Aluminij: Petek, Colnarič, Jovanović, Hempt (73` Cugmas), Simonič, Franci (69` Hren), Škoflek (85` Mihalič Rader), Škerget (90` Zorec), Dukarić, Schaubach, Rahle (78` Chekov). Trener: Simon Vidovič.

Rumeni kartoni: Strajnar, Ficko, Belinc; Škoflek, Hempt, Jovanović.

1.SKL

Kadetska selekcija rdeče-belih je morala Domžalčanom priznati premoč s tremi zadetki razlike. Gostitelji so povedli že v zgodnji fazi tekme, ko je Aneja Zupana premagal Mark Voldrih Simčič. Rdeče-beli so v 61. minuti ostali brez Tima Metličarja Frica, ki je prejel še drugi rumeni karton, kar je Domžalčanov olajšalo nalogo, ti so prednost povišali pet minut zatem ko so imeli igralca več na igrišča, v polno je meril David Stojanoski. Končni rezultat je v končnici srečanja postavil Luka Topalović.

Domžale : Nova KBM Aluminij 3:0 (1:0)

Strelci: 1:0 Voldrih Simčič 6`, 2:0 Stojanoski 66`, 3:0 Topalović

Domžale: Matičič, Štifter (73` Krstić), Voldrih Simčič (64` Šupuk), Stojanoski, Remic, Zabukovnik, Koroša, Boatler Kani (81` Vodušek), Rašić (86` Zver), Topalović, Dovžan Karahodžič (78` Hodžić). Trener: Ante Bratić.

Nova KBM Aluminij: Zupan, Schaubach, Letonja (78` Vodan), Gajšek, Metličar Fric, Kosar (46` Košat), Mesarič, Hamler (86` Lenart), Bek, Grbavac (71` Drevenšek), Kotnik (66` Kraner). Trener: Primož Gorše.

Rumeni kartoni: Zabukovnik; Metličar Fric, Mesarič, Drevenšek

Rdeči karton: Metličar Fric – 66`

Starejši dečki – U15

Starejši dečki so na gostovanju v Slovenski Bistrici vpisali še sedmo prvenstveno zmago. Varovanci Andraža Mlakarja so povedli v 22. minuti srečanja, ko je v polno meril Urban Pukl. Gostitelji so tik pred odhodom na odmor rezultat poravnali, ko je Alekseja Lista premagal Kimi Adamič. Drugi del je povsem pripadel rdeče-belim, ti so najprej v 67. minuti še drugič na srečanju povedli, ko je zadel Peter Rahle. Ob koncu se je v razmahu treh minut dvakrat med strelce vpisal najučinkovitejši igralec rdeče-belih Maričić Jaša, ter tako potrdil novo prvenstveno zmago.

Kety Emmi & Impol Bistrica : Aluminij 1:4 (1:1)

Strelci: 0:1 Pukl 22`, 1:1 Adamič 40`, 1:2 Rahle 67`, 1:3 Maričić 75`, 1:4 Maričić 77`

Kety Emmi & Impol Bistrica: Fartek, Zupančič, Rebernik, Veranič, Adamič, Romih, Šoštaršič, Strnad (73` Mraz), Pušnik (57` Berdnik), Šoba (73` Ostruh), Piko (78` Prelog).

Aluminij: List, Ali, Dovečar, Teršek (72` Kovačevič), Premzl, Krašovec (75` Škerget), Modrič, Pukl (77` Obrovnik), Maričić (78` Pesek), Petek (77` Dušej), Rahle. Trener: Andraž Mlakar.

Rumeni kartoni: Pušnik, Adamič, Romih; Ali, Modrič.

Kadetsko in mladinsko selekcijo v prihajajočem vikendu čakata domači tekmi proti novomeški Krki. Kadetsko srečanje se bo v kidričevskem športnem parku pričelo ob 13:00 uri, medtem ko se bo mladinsko srečanje pričelo ob 15:30 uri. Tudi starejše dečke čaka domači obračun, v derbiju kroga se bodo v soboto 8. novembra ob 11:00 uri pomerili z vrstniki Celja.