Obvestila

TRENERSKI KADER ZA TEKMOVALNO SEZONO 2017/2018:


Vodja NOGOMETNE ŠOLE: Simon VIDOVIČ ; 031-244-087


Mladina: Bojan FLIS ; 041-537-990 ; flis.bojan@siol.net

Kadeti: Simon VIDOVIČ ; 031-244-087 ; simon.vidovic79@gmail.com

Starejši dečki U-15: Brane VODOPIVEC ; 041-331-475 ; brane_vodopivec@hotmail.com

Starejši dečki U-14: Drago OZMEC ; 031-304-860 ; drago.ozmec@gmail.com

Mlajši dečki U-13: Damjan METLIČAR ; 041-327-054 ; damjan.metlicar@gmail.com

Mlajši dečki U-12: Sandi VERLAK ; 031-640-303 ; sandi.verlak@gmail.com

Starejši cicibani U-11: Gorazd ČERNILA ; 041-921-516 ; gorazd.cernila@quest.arnes.si

Starejši cicibani U-10: Aljoša FRUK ; 031-524-882 ; fruk.aljosa@gmail.com

Mlajši cicibani U-9:

Mlajši cicibani U-7/8: Rok MEDVED ; 041-658-180 ; rok.medved1@gmail.com

Trener vratarjev (člani, mladina, kadeti): Mitja TROP ; 031-666-756 ; mitja.trop@gmail.com

Trener vratarjev (mlajše selekcije): Nenad ŠEŠO ; 031-376-096 ; seso@agis-zavore.si


Sekretariat (pisarna) NOGOMETNE ŠOLE: Toni PERNAT ; 051-310-626

e-mail: nkaluminij@telemach.net



RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM


                     

Torek 15.08.17
Sreda
16.08.17
Četrtek
17.08.17
Petek 18.08.17
Sobota
19.08.17
NEDELJA
20.08.17
Ponedeljek
21.08.17
Člani9:00-trening
BELTINCI : ALUMINIJ
ob 16:00 uri
9:309:309:30

18:00DOMŽALE : ALUMINIJ
ob 20:00 uri

 
Mladina
U-19
9:0018:00MARJETA : ALUMINIJ
ob 18:00 uri
17:00ALUMINIJ : TRIGLAV
ob 17:30 uri
 18:00


       
Kadeti
U-17
8:30ALUMINIJ : BISTRICA
ob 18:00 uri
9:009:00

ALUMINIJ : TRIGLAV
ob 15:30 uri
 18:00

St.dečki
 U15 NZS
9:0018:0018:0018:00ALUMINIJ : DRAVOGRAD
ob 11:00 uri
 18:00
St.dečki
U14 MNZ
9:0018:0018:0018:00  18:00
Ml.dečki  
U-13
 17:0017:0017:00  17:00
Ml.dečki
U-12
 17:0017:0017:00 

17:00
St.cicibani
U-11
17:00 VIDEM : ALUMINIJ
ob 17:00 uri
17:00  17:00
St.cicibani
U-10
17:00
 
17:0017:00  

17:00
Ml.cicibani
U-9
 17:0017:00  

17:00
Ml.cicibani
U-7/8

17:00 17:00  

17:00
OSTALI  

  
VRATARJI17:00
U-10
U-11
18:00
U-14
U-15
17:00
U-7
U-8
U-9
17:00
U-12
U-13

  18:00
U-14
U-15

                     

Torek 22.08.17
Sreda
23.08.17
Četrtek
24.08.17
Petek 25.08.17
Sobota
26.08.17
NEDELJA
27.08.17
Ponedeljek
28.08.17
Člani

  

  ALUMINIJ : TRIGLAV
ob 16:00 uri
 
Mladina
U-19
 INTERBLOCK
: ALUMINIJ
ob 17:00 uri
  DOMŽALE : ALUMINIJ
ob 13:00 uri
  

       
Kadeti
U-17
 INTERBLOCK
: ALUMINIJ
ob 15:00 uri
  DOMŽALE : ALUMINIJ
ob 11:00 uri
  
St.dečki
 U15 NZS
 BISTRICA : ALUMINIJ
ob 17:30 uri
  ALUMINIJ : MURA
ob 11:00 uri
  
St.dečki
U14 MNZ
       
Ml.dečki  
U-13
       
Ml.dečki
U-12
    

  
St.cicibani
U-11
       
St.cicibani
U-10
       
Ml.cicibani
U-9
       
Ml.cicibani
U-7/8

       
OSTALI  

  
VRATARJI       


 




LESTVICA Prve lige Telekom Slovenije 17/18
Mesto KlubTočke
1.Maribor13
2.Olimpija13
3.Domžale8
4.Krško8
5.Rudar6
6.Celje5
8.Triglav Kranj4
9.Gorica4
10.Ankaran2

GENERALNI
SPONZOR


SPONZORJI    

Vse pravice pridržane © 2015 NK Aluminij